Papildus pakalpojumi

Tulkošanas pakalpojumi ukraiņu, krievu, vācu, poļu, holandiešu, spāņu valodās.
 
Imigrācijas pakalpojumi – sakarā ar to, ka lielākā daļa no mūsu klientiem ir nerezidenti un daļa no tiem strādā ārpus Eiropas Savienības, ECB piedāvā imigrācijas pakalpojumus vadības darbiniekiem un īpašniekiem. Ar vairāku gadu pieredzi imigrācijas kārtošanā un ar spēju palīdzēt ārvalstu klientiem ar vairākiem dokumentiem, šis pakalpojums ir izrādījies ļoti populārs vairāku gadu laikā.
 
Palīdzība banku kontu atvēršanai – kā grāmatveži mēs cieši sadarbojamies ar visām galvenajām bankām Latvijā. Izmantojot mūsu zināšanas par katru no šīm iestādēm, mēs varam sniegt konsultācijas par to, kura banka varētu atbilst Jūsu biznesa vajadzībām.
 
Ieguldījumu konsultācijas - ar vairāku gadu pieredzi Latvijas finanšu tirgū, ECB ir piemērots, lai sniegtu konsultācijas par plašajām ieguldījumu iespējām.
 
Līgumslēgšanas sarunas - nereti ECB tiek aicināts veikt sarunas par līgumu slēgšanu mūsu klientu vārdā. Ņemot vērā mūsu plašās zināšanas par vietējo tirgu un paradumiem, mēs esam ideāli piemēroti, lai uzņemtos šādus projektus.
 
Darba līgumi – šis pakalpojums ir svarīgs akcionāriem un augstākajai vadībai, kas nav pazīstama ar Latvijas darba likumdošanas problēmām. ECB darbinieki ir speciālisti šajā jomā, un ir vienmēr klāt, lai palīdzētu saviem klientiem sagatavot līgumus, izmantojot mūsu uzņēmuma plašās datu bāzes.
 
Korporatīvo finanšu piesaiste - ar labākajām darba attiecībām ar visām galvenajām kredītiestādēm Latvijā, ECB ir piemērots, lai sagatavotu finanšu pieteikumus.