Ievads

Paldies, ka apmeklējāt mūsu mājas lapu! Pirms dosieties ceļojumā pa tās sadaļām, mēs paskaidrosim, kādēļ redzat kafijas attēlus ierasto zīmuļu, kalkulatoru un pelēko uzvalku vietā.

Parunāsim par kafiju! Tā ne visiem patīk, ne visiem tā garšo, bet šī mazā kafijas pupiņa ļauj Jums pamosties un kļūt možiem - tieši tā mēs redzam darbu ar Jums – būt modinātājzvanam Jūsu biznesā.

ECB mēs lepojamies, ka sniedzam mūsu klientiem tieši to, kas viņiem ir nepieciešams, mēs atvēlam pietiekami daudz laika lai izrunātu ar mūsu klientiem viņu prasības un sniedzam viņiem precīzu informāciju īstajā laikā.

Mums ir plašs klientu loks no dažādām uzņēmējdarbības nozarēm, katram no tiem ir nepieciešama dažāda veida finanšu informācija un atbalsts, un katrs saņem tieši to, kas viņam ir nepieciešams, lai varētu veikt uzņēmējdarbību sekmīgi un rentabli.

Saraksts ar pakalpojumiem, ko piedāvājam - ir rezultāts daudzu gadu laikā uzkrātai pieredzei Latvijas finanšu tirgū. Katrs no piedāvātājiem pakalpojumiem bija pieprasīts un sniegts gadu gaitā. Mēs paši esam biznesa cilvēki un vairāk kā apzināmies izmaksas.

Mūsu mērķis
ir sniegt finanšu un grāmatvedības pakalpojumus mūsu klientiem par pieņemamām cenām un saskaņā ar ekonomisko situāciju Latvija. Visas sākotnējās konsultācijas ir bezmaksas, un protams, tās notiek pie kafijas tases.

Mūsu mērķis ir vest mūsu klientus caur sarežģīto Latvijas nodokļu likumdošanu, mierīgi un efektīvi un bez sarežģījumiem panākt, lai Jūs – kā mūsu klients - varētu veikt savu komercdarbību drošā un peļņu nesošā atmosfērā.

Mēs ceram
, ka Jums patiks doties ceļojumā pa mūsu mājas lapu, tieši tāpāt kā mums patika šo radīt.